درباره ما - ایمن فراساز پارسیان

معرفی شرکت ایمن فراساز پارسیان

شرکت ایمن فراساز پارسیان با تکیه به پشتوانه 15 سال تجربه و تیم مهندسی مجرب، ارائه دهنده راه حلهای جامع و کار آمد برای رفع کلیه نیازهای حفاظتی و امنیتی مشتریان خود بوده است.ایمن فراساز پارسیان با بینش انتقال دانش فنی روز دنیا با ایجاد دوره های آموزشی و ارائه خدمات مشاوره ای فنی مهندسی همیشه مشاوری امین برای نیروهای نظامی و انتظامی ، سازمانهای دولتی و شرکتهای خصوصی بوده است.
شرکت ایمن فراساز پارسیان دارای نمایندگیهای کمپانیهای معتبر و پیشرو جهانی در زمینه های زیر است:
1 – سیستمهای اعلام سرقت اماکن )دزدگیر( 2 – دوربینهای مدار بسته 3 -سیستمهای کنترل تردد ، کنترلرها – کارت خوان – انواع قفلها و ضامنهای برقی- قفلهای الکترونیکی 4 – سیستم نظارت تصویری 5 – سیستم اعلام حریق 6 – خانه هوشمند تحت پروتکل KNX
ما در قالب بندی بودجه مشتریان،طرحهای کارآمد با تضمین عملکرد سیستماتیکبرای حوزه محیط کار و زندگی ایجاد می کنیم.
رشد سریع شرکت ایمن فراساز پارسیان تاییدی بر موفقیت در جلب نظر مشتریان خود و نشانگر فلسفه شفاف حمایت مستمر از مشتریان به وسیله پشتیبانی فنی قوی وخدمات پساز فروشمی باشد.
ایمن فراساز پارسیان همواره به سازماندهی سیستماتیک و علوم روز دنیا در تجارت به خدمات فنی و مهندسی توجه
ویژه داشته و حاصل آن اعتباری است که بر مبنای کیفیتبالای، محصولات و خدمات خود به وجود آورده است.
زندگی، کار و تجارت هر روز پیچیده تر می شود و این سئوالها که آیا ما بر محیط کار و زندگی خود نظارت مطمئن داریم ؟ و آیا تهدیدی وجود داردکه امنیت محیط کار و زندگی ما را با خطر مواجه کند؟
به اعتقاد ما هر نوع شغلی از یک محیط کار کوچک تا مدیریت بر یک سازمان گسترده نیاز به حفاظت و نظارت
هوشمندانه و سیستماتیکدارد تا سرمایه های مادی و معنوی ما را زیر چتر امنیتی قرار داده و به ما آرامشدهد تا شاهد رشد و شکوفایی سازمان و زندگی خود گردیم .

پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش شرکت ایمن فراساز پارسیان

رضایت مشتری مهمترین و حیاتی ترین ابزار استراتژیک شرکت ایمن فراساز پارسیان میباشد در این راستا شرکت با استفاده از دو راه کار اساسی خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی تضمین کننده امنیت سرمایه گذاری مشتریان خود می باشد.

سیستم های امنیتی کار آمد نیاز به پشتیبانی تکنیکی واطلاعاتی دارند، بر پایه این باور شرکت ایمن فراساز پارسیان با تکیه بر جوانانی متخصص ، پرکار ، علاقه مند و متعهد هر نوع مشکل فنی وآموزشی مشتریان را با حوصله تا حصول نتیجه کامل دنبال میکند.

ثبت موارد مطرح شده از طرف مشتریان و بررسی جامع در موارد مشابه توسط مدیریت فنی و سپس ارائه راه کارها برای عدم تکرار آنها جزء مأموریتهای مهم مدیریت فنی شرکت می باشد.
مهمترین هدف شرکت ایمن فراساز پارسیان مشتری مداری میباشد.
حمایت و پشتیبانی از شرکتهای مجری پروژه در راستای حمایت از سرمایه های اصلی مشتریان یعنی کاربران نهایی می باشید. شرکت ایمن فراساز پارسیان معتقد است کار آمدی یکسیستم امنیتی وقتی تضمین می شود که کاربران آنها آموزشهای لازم را به طور کامل برای راهبری و نگهداری آن دیده باشند در همین راستا شرکت با تهیه دستورالعملهای آموزشی به کمک برشورها و وسایل کمکآموزشی صمعی و بصری کاربران نهایی را تا حصول اطمینان کامل از آموزشآنهاپی گیری و پشتیبانی می کنیم.